wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » MILLS FARM
Producenci
Promocje
Kontakt
  • Internetowy Sklep Zoologiczny
    SuperKarma.com.pl
    NIP: 948-143-46-78
  • E-mail:kontakt@superkarma.com.pl
  • Telefon664 421 144
  • Godziny działania sklepuPn. - Pt. 9.00 - 17.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Reklama
  • Orest - Auto Parts

MILLS FARM

MILLS FARM


Mills Farm wyprodukowano w Danii, słynącej z bardzo restrykcyjnego podejścia do jakości i naturalnego pochodzenia wszystkich składników.


Mills Farm to karma najwyższej jakości, która spełnia wszystkie bardzo rygorystyczne wymagania stawiane produktom zaliczanym do ekskluzywnej klasy SUPER PREMIUM. Przy jej produkcji wykorzystano wyłącznie surowce najlepsze, pochodzące od starannie wybranych, gwarantowanych dostawców.

Receptury Mills Farm opracowane zostały w oparciu o najnowszą, rzetelną wiedzę na temat żywienia psów. Są to karmy kompletne i doskonale zbilansowane, ich skład gwarantuje zwierzęciu wszystko, co jest mu potrzebne do zachowania zdrowia i dobrej kondycji.
Zawierają wszystkie niezbędne witaminy i mikroelementy oraz optymalnie zbilansowane wielonienasycone kwasy omega 6 i omega 3, których obecność podnosi sprawność układu immunologicznego oraz poprawia kondycję skóry i sierści.


Mills Farm to karmy w 100% wolne od sztucznych konserwantów. Wszystkie użyte do produkcji składniki są wolne od GMO, a wyjątkowa smakowitość karm jest wynikiem dużej ilości mięsa, ziół oraz innych regionalnych składników.

 

Jeśli szukałeś zdrowej i smacznej karmy dla swojego czworonożnego przyjaciela, to już ją znalazłeś! Nie zastanawiaj się, tylko spraw, aby Twój ulubieniec był zdrowy, szczęśliwy i towarzyszył Ci przez długie lata.