wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » NATURE'S PROTECTION
Producenci
Promocje
Kontakt
  • Internetowy Sklep Zoologiczny
    SuperKarma.com.pl
    NIP: 948-143-46-78
  • E-mail:kontakt@superkarma.com.pl
  • Telefon664 421 144
  • Godziny działania sklepuPn. - Pt. 9.00 - 17.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Reklama
  • Orest - Auto Parts

NATURE'S PROTECTION

NATURE'S PROTECTION

             
Zbilansowana dieta jest niezwykle ważna dla zdrowia i dobrej kondycji każdego psa. Odpowiednio dobrany pokarm dostarcza mu niezbędnych witamin i składników odżywczych, co znacząco wpływa na jego zdrowie i kondycję. Pierwszym składnikiem karm Nature's Protection jest zawsze wysokiej jakości źródło mięsa. W celu zapewnienia bakteriologicznej jakości jedzenia celowo nie zastosowano tak zwanego świeżego mięsa, które w rzeczywistości zawiera masę wody. Użyto suszonych mięs, o stabilnym profilu żywieniowym.

           
Wszystkie składy karm Nature’s Protection zawierają unikalne MicroZeoGen, naturalny minerał z dużą ilością zdrowotnych i odżywczych korzyści. Żadna inna karma w klasie super premium nie daje tej korzyści.

 

W ofercie marki Nature's Protection znajdziecie szeroką gamę najwyższej jakości produktów. Posiadamy karmy dla psów każdej rasy, zróżnicowane pod względem wieku, wagi i preferencji psa. Poza karmami bytowymi oferujemy także specjalnie dobrane diety weterynaryjne oraz linię wysoce skutecznych suplementów diety.