wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » PROBOOSTER
Producenci
Promocje
Kontakt
  • Internetowy Sklep Zoologiczny
    SuperKarma.com.pl
    NIP: 948-143-46-78
  • E-mail:kontakt@superkarma.com.pl
  • Telefon664 421 144
  • Godziny działania sklepuPn. - Pt. 9.00 - 17.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Reklama
  • Orest - Auto Parts

PROBOOSTER

PROBOOSTER Pełnowartościowa karma ProBooster została opracowana we współpracy z fińskimi hodowcami psów. Jest bezpieczną alternatywą dla optymalnego odżywiania psa. Zawiera wszystkie składniki odżywcze dobrane w proporcjonalny sposób do wszystkich etapów jego życia. Karmy ProBooster uwzględniają styl życia i potrzeby żywieniowe współczesnego psa, nie zapominając jednocześnie o jego oryginalnym systemie trawiennym odpowiednim dla diety wilka.

Psy są mięsożerne, a zatem odżywianie ProBooster jest odpowiednie, bo wynosi do 69% mięsa. Smakowitość karmy przekłada się na jej wysoką akceptację przez psy. Jedynym zbożem w całym jedzeniu ProBoostera jest ryż, ponieważ jest lekkostrawny i naturalnie bezglutenowy. Precyzyjnie dobrane zioła i owoce zapewniają połączenie antyoksydantów, które pomagają wzmocnić układ odpornościowy psa.

Odpowiedni rodzaj odżywiania wspomaga dobre samopoczucie Twojego psa, a tym samym promuje długie życie. Dlatego ProBooster jest bezpiecznym wyborem dla codziennego żywienia Twojego najlepszego przyjaciela.


Pamiętaj, aby sprawdzić zawartość mięsa w karmie dla psów ... ponieważ Twój pies jest mięsożercą!