wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » TROVET
Producenci
Promocje
Kontakt
  • Internetowy Sklep Zoologiczny
    SuperKarma.com.pl
    NIP: 948-143-46-78
  • E-mail:kontakt@superkarma.com.pl
  • Telefon664 421 144
  • Godziny działania sklepuPn. - Pt. 9.00 - 17.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Reklama
  • Orest - Auto Parts

TROVET

TROVET


TROVET jest międzynarodowym, wiodącym producentem wysokiej jakości karm dla psów, kotów i innych zwierząt domowych, dedykowanych do profilaktyki zdrowotnej oraz konkretnych schorzeń naszych pupili. Marka ma swe korzenie w Holandii, gdzie powstała pod koniec lat 80' tych.

 

Niemal 30-letnia tradycja pozwoliła na zgromadzenie specjalistycznej wiedzy na temat potrzeb żywieniowych psów i kotów, dzięki czemu Trovet produkuje zdrowe, dobrze przyswajalne karmy o odpowiednim składzie jakościowym, dopasowane do konkretnych potrzeb żywieniowych. Ta wiedza jest także wykorzystywana do opracowywania nowych receptur - by jak najlepiej spełniać potrzeby żywieniowe naszych ulubieńców. Do produkcji używane są tylko surowce najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców. W produktach Trovet nie ma żadnych barwników, wzmacniaczy ani polepszaczy smaku. Marka oferuje unikalne produkty, które są zgodne z zaleceniami weterynarzy i potrzebami określonych grup zwierząt.
 

Linie karm Trovet powstały na bazie dotychczasowych badań i wiedzy zgromadzonych przez branżę weterynaryjną, jak też własnych badań nad zapotrzebowaniem zwierząt na określone wartości odżywcze w różnych etapach swojego życia, jego trybu oraz rodzaju otoczenia. Bardzo pomocne okazały się także wskazówki i sugestie lekarzy weterynarii, używających produktów w swoich klinikach, mających bezpośrednią styczność ze zwierzętami i obserwując ich rozwój oraz stan, potwierdzają najwyższą jakość produktów Trovet.
 

Z myślą o psach cierpiących na rozmaite schorzenia, w ofercie internetowego sklepu zoologicznego przedstawiam szeroki wybór karm weterynaryjnych marki Trovet, zarówno w formie pokarmów suchych, jak i mokrych. Wszystkie karmy Trovet przygotowane są z myślą o zwierzętach wykazujących szczególne potrzeby żywieniowe z uwagi na przebywane choroby. Dlatego też, zarówno karmy suche w opakowaniach o różnej wadze, jak również puszki zostały dodatkowo opisane i zidentyfikowane wizualnie, aby ułatwić wybór właścicielowi.
Przed podaniem karmy należy skonsultować się z lekarzem weterynarii.