wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » ESPREE
Producenci
Promocje
Kontakt
  • Internetowy Sklep Zoologiczny
    SuperKarma.com.pl
    NIP: 948-143-46-78
  • E-mail:kontakt@superkarma.com.pl
  • Telefon664 421 144
  • Godziny działania sklepuPn. - Pt. 9.00 - 17.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Reklama
  • Orest - Auto Parts

ESPREE

ESPREE

ESPREE Animal Products Inc. jest jednym z największych amerykańskich producentów środków pielęgnacyjnych dla psów i kotów, który w swojej ofercie posiada ponad siedemdziesiąt różnego rodzaju produktów.

Filozofią firmy ESPREE jest połączenie mądrości natury z nowoczesną, zaawansowaną technologią. Zgodnie z tym założeniem powstała pierwsza na świecie, kompletna linia bardzo nowoczesnych i jednocześnie niemal całkowicie naturalnych preparatów pielęgnacyjnych dla zwierząt.

ESPREE gwarantuje, że ponad 95% składników użytych do produkcji kosmetyków to produkty naturalne, używane również przez najlepszych producentów kosmetyków przeznaczonych dla ludzi.

Preparaty ESPREE są hypoalergiczne - nie wywołują uczuleń, co jest bardzo ważne biorąc pod uwagę fakt, że w czasie zabiegów pielęgnacyjnych znajdują się nie tylko na sierści i skórze zwierzęcia, ale również na rękach właściciela.
Nigdy, na żadnym etapie, kosmetyki ESPREE nie były testowane na zwierzętach.


Gama ESPREE to pełna oferta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych o pięknych, owocowych, długo utrzymujących się zapachach. Są to kosmetyki najwyższej jakości, bardzo wydajne, opracowane dla specyficznych potrzeb różnych rodzajów sierści.

ESPREE posiada w swojej ofercie szampony do aromaterapii, a także preparaty wspomagające leczenie, stosowane w przypadku różnego rodzaju problemów skórnych.