wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » NATURINA
Producenci
Promocje
Kontakt
  • Internetowy Sklep Zoologiczny
    SuperKarma.com.pl
    NIP: 948-143-46-78
  • E-mail:kontakt@superkarma.com.pl
  • Telefon664 421 144
  • Godziny działania sklepuPn. - Pt. 9.00 - 17.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Reklama
  • Orest - Auto Parts

NATURINA

NATURINA NATURINA to włoska firma, założona z ważnym celem: karmić psy i koty wyłącznie dzięki naturalnemu jedzeniu o najwyższej jakości! Zdrowe i piękne zwierzę to wynik prawdziwej i właściwej diety. W tym celu NATURINA wybiera tylko najlepsze składniki na rynku, które pochodzą od najbardziej zaufanych dostawców, aby spełnić standardy jakości na najwyższym poziomie, zapewniając jednocześnie funkcjonalność i bezpieczeństwo żywności w całym łańcuchu żywnościowym. Dlatego w swoich recepturach NATURINA zobowiązuje się do używania składników bez substancji modyfikowanych genetycznie (bez GMO). Poczucie smaku naszych zwierząt nie trafi do żywności, która nie jest apetyczna i atrakcyjna, NATURINA szuka tylko najlepszych kawałków mięsa i ryb,

NATURINA opracowała system ochrony biologicznej NATURINA (NBP), system w 100% naturalnej ochrony poprzez użycie określonej żywności (znanej również jako nutraceutyki) lub świeżej lub przetworzonej żywności o korzystnych właściwościach zdrowotnych. Nutraceutyk to "żywność funkcjonalna" lub zdrowa żywność, której składniki odżywcze są powiązane z wybranymi cechami, takimi jak wysoka strawność i właściwości hipoalergiczne, właściwości lecznicze naturalnych składników aktywnych ekstrahowanych z roślin o udowodnionej skuteczności.

Do tej pory NATURINA jest pierwszą i jedyną karmą dla zwierząt, która może pochwalić się wykorzystaniem oliwy z oliwek Extra Virgin, o charakterystycznym smaku, który nadaje jej niepowtarzalny i niepowtarzalny smak. Stosowanie oleju z pierwszego tłoczenia jest częścią tradycji od tysiącleci w basenie Morza Śródziemnego, oprócz tego, że jest doskonałym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, pomaga w zapobieganiu niektórym chorobom i formom żywnościowym egzemy.
W odniesieniu do przyrody NATURINA nie tylko zwraca uwagę na organoleptyczną jakość produktu, ale także na wszystkie aspekty zrównoważenia środowiskowego. NATURINA otwarcie walczy z wykorzystywaniem eksperymentów na zwierzętach, produkty NATURINA nie są testowane na zwierzętach, zaś wykorzystywane ryby są złowione na morzu za pomocą metod ochrony ekosystemu morskiego bez szkody dla delfinów (DOLPHIN SAFE).


 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje